niedziela, 24 stycznia 2010

Happy Birthday Alanka..Urodzony 24 Stycznia
Liczba 24 jest dla mnie i mojej rodziny szczesliwą od dłuzszego czasu.Dokladnie nie potrafię okreslic od którego momentu w moim zyciu ta cyferka stała sie magiczną.
Najbardziej dla mnie charakterystycznym momentem kiedy zaczęłam sobie uswiadamiać ten fakt że 24 dni sa dla mnie szcześliwe był moment Naszego Ślubu jak się domyslacie było to 24.
24 lutego zaczeło sie dla Mnie Nowe Życie,zupełnie inne niz to które dotychczas miałam.Zaczynając Nowy etap w życiu zamknęłam za sobą drzwi o których marzyłam aby zamknąc i otworzyłam nowe nie bajkowe i rózowe ale wymarzone.
Dzień po dniu upływał a MY RAZEM wspólnie realizowalismy swoje plany i marzenia.Nic nie przyszło łatwo i nic nie spadło z nieba. Dlatego dziś po latach podwójnie cenimy to co wspólnie osiagnelismy.

24 stycznia 2003 urodził nam sie upragniony syn Alanek,nie bede pisać jaka to radośc dla
rodziców kiedy na swiat przychodzi malenstwo.Powiem tylko że Mój Sander oszalał z radosci po prostu oszałał...::))) i przez tydzień zataczał sie ze szczescia ::))
24 kwietnia 2007 wprowadzilismy sie do naszego wymarzonego domu w ktorym mieszkamy prawie juz dwa lata.Za miesiac
24 lutego bedziemy swietowac 9 rocznice Naszego Ślubu.
A dzisiaj 24 styczeń Urodziny naszego Alanka szczesliwy dzień nie tylko dla niego ale i dla nas.Wszystko to pod naszym dachem gdzie powodów do radości jest wiele.
W gronie najblizszej rodziny skromnie i szczesliwie swietowalismy 7 urodzinyTort na specjalne zamowienie z bajkowa postacią ::))-Dla mnie czarna magia
ale czego sie nie robi dla dziecka ;;))))
Ben 10 - Omnitrix – urządzenie przypominające zegarek, które pozwala mu na zmianę w jednego z wielu kosmitów, których kod genetyczny (DNA) znajduje się wewnątrz tego urządzenia
Tu w trakcie przygotowań i oczekiwanie na gośći....

SERDECZNIE WAS POZDRAWIAM PATI ::)))