niedziela, 6 stycznia 2013

ANEC ART DECOR


 Kobieta wielu pasji..tak ją nazwałam całkiem niedawno.Poznałam hmmm? Dawno bo 3 lata temu.:) I nic o sobie nie wiedziałyśmy.Zaczęło się od zwykłej rozmowy .Zwykłej i prostej bo na GG.
Ja nowa stąpająca ze strachem..Ona ciepła otwarta pewna siebie.Podała rękę,a ja się bałam ją podać.Po tylu latach pracy w dużych zespołach i relacjach z ludźmi  życie mnie nauczyło dystansu.
W nowym miejscu pracy nie było mowy o bliższej znajomości z kim kolwiek.Przyjaźń i wspólne tematy do rozmów wykluczyłam całkowicie.Pracując w pojedynkę nie ma o tym mowy,a szanse na bratnią duszę są znikome w takiej pracy jak moja.Co można zdziałać przez GG:)Okazuje się że można:)

Pokazując świat blogowy nie namawiałam na bloga.Nie byłam świadoma jej  pasji i zdolności:)
Decyzję podjęła sama:) To co zobaczyłam mile mnie zaskoczyło.;) Jest w świecie blogowym,podgląda,inspiruje się i sama tworzy:)

(klik) 
Przygotowując się do świąt naturalnym jest że myślałam o prezentach.Moja mama uwielbia książki i pochłania je w expresowym  tempie.Były  jej marzeniem gwiazdkowym..Chciałam dodać coś jeszcze.Coś ładnego.Zrobionego specjalnie dla niej.Ania zrobiła dla mnie zakładki.
Są piękne i zawierają sentencje i przysłowia wybrane przez nas wspólnie.
Jak ucieszyły mamę jako dodatek do prezentów nie będę opisywać bo zdjęcia zamieszczałam post wcześniej:)

Wrzucam fotki z zakładkami  z pracowni Anec Art Decor.
Was zapraszam do odwiedzenia bloga.:)Potrzebny nam Cesar Millan-Zaklinacz psów pilnie:(
"Córcia" zdominowała Nas i cały dom:(
Brak z mojej strony twardej ręki i stanowczych zasad przyniosły opłakany skutek:(
Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2013.
Pomyślności i spełnienia marzeń.
Pozdrawiam:)